Pod Dębami. Przedszkole Niepubliczne - Malec

Adres: Świętojańska 63, 32-651 Malec, Polska.
Telefon: 338455165.
Strona internetowa: pod-debami.edu.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Pod Dębami. Przedszkole Niepubliczne

Czy szukasz przedszkola niepublicznego, które oferuje wysoką jakość edukacji i opieki Poznaj Pod Dębami. Przedszkole Niepubliczne

To miejsce znajduje się w Malcu, przy Świętojańskiej 63. Adres jest następujący: pod-debami.edu.pl.

Jeśli masz pytania lub chcesz zarezerwować miejsce dla dziecka, skontaktuj się z nimi bezpośrednio pod numerem 338455165. Możesz też przeglądać ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o ich wartościach i zasadach.

Pod Dębami. Przedszkole Niepubliczne specjalizuje się w edukacji przedszkolnej. Ich głównym celem jest rozwijanie umiejętności dzieci i przygotowanie ich do dalszej edukacji. Zapewniają opiekę i zajęcia z różnych dziedzin, takich jak matematyka, język polski, muzyka, sztuka i wychowanie fizyczne.

Na stronie internetowej można przeczytać opinie rodziców, którzy już korzystają z usług tej szkoły. Średnia ocena wynosi 3.7/5, co świadczy o wysokiej jakości edukacji i opieki oferowanej przez Pod Dębami. Przedszkole Niepubliczne.

Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni opiekę i edukację Twojemu dziecku na wysokim poziomie, zalecamy skontaktować się z Pod Dębami. Przedszkole Niepubliczne. Zapoznaj się z ich ofertą i zarezerwuj miejsce dla dziecka jeszcze dziś

Recenzje dla Pod Dębami. Przedszkole Niepubliczne

Pod Dębami. Przedszkole Niepubliczne - Malec
pitjestgit
1/5

Słabe warunki w zimie zimno, dzieci chodzą glodne np. na podwieczorek jedna drożdżowka dzielona jest na sześcioro dzieci. Dyrektorka łasa nie pieniądze. Ogólnie nie polecam a wręcz odradzam to przedszkole.

Pod Dębami. Przedszkole Niepubliczne - Malec
Marcin Barbachen
5/5

Miło i przyjemnie dzieci będą się czuć jak w domu. Polecam

Pod Dębami. Przedszkole Niepubliczne - Malec
Marta Szałowicz
5/5

Go up