OSP Zarzecze - Zarzecze

Adres: Kościuszki 28, 32-340 Zarzecze, Polska.

Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Straż pożarna.

Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja OSP Zarzecze

OSP Zarzecze Kościuszki 28, 32-340 Zarzecze, Polska

OSP Zarzecze jest jednostką ratowniczo-gaśniczą zlokalizowaną pod adresem: Kościuszki 28, 32-340 Zarzecze, Polska. Specjalizuje się głównie w działaniach związanych ze Strażą Pożarną.

Firma ta posiada stronę internetową, którą można odwiedzić pod adresem: facebook.com. Na ich stronie można znaleźć informacje dotyczące ich działań, aktualności oraz sposoby kontaktu.

OSP Zarzecze cieszy się dobrą opinią wśród klientów, z czego świadczą 2 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi 5/5, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie działań związanych ze Strażą Pożarną, OSP Zarzecze jest idealnym miejscem do kontaktu. Ich doświadczenie oraz zaangażowanie w działania ratownicze sprawiają, że są godnym zaufania partnerem w sytuacjach awaryjnych.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, nie wahaj się skontaktować z OSP Zarzecze poprzez ich stronę internetową. Ich profesjonalizm i zaangażowanie z pewnością pomogą Ci w rozwiązaniu problemów związanych z zagrożeniami pożarowymi.

Recenzje dla OSP Zarzecze

OSP Zarzecze - Zarzecze
Kamil Sośnierz DJ SOSEN
5/5

Ładna, klimatyczna i stosunkowo duża remiza na około 100 - 120 osób. Bez klimatyzacji ale z dużą kuchnią z bogatym zapleczem oraz ubikacjami. Pojemny parking na zewnątrz, razem z dużym garażem zapewni miejscem Dla wszystkich bądź większości gości ?
Polecam DJ SOSEN ?

OSP Zarzecze - Zarzecze
Agnieszka Gajec-Wlodarczyk
5/5

Go up