Ochronka im. bł. E. Bojanowskiego - Krzywiń

Adres: Edmunda Bojanowskiego 2, 64-010 Krzywiń, Polska.

Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 3 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Ochronka im. bł. E. Bojanowskiego

Ochronka im. bł. E. Bojanowskiego Edmunda Bojanowskiego 2, 64-010 Krzywiń, Polska

Ochronka im. bł. E. Bojanowskiego jest przedszkolem, które znajduje się w Krzywiń, przy adresie Edmunda Bojanowskiego 2. Jest ono łatwo dostępne, ponieważ znajduje się w centrum miasta.

Przedszkole to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać i uczyć w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Ochronka im. bł. E. Bojanowskiego oferuje edukację przedszkolną oraz opiekę nad dziećmi w wieku od 3 do 6 lat. Pracownicy przedszkola dbają o rozwój każdego dziecka indywidualnie, dzięki czemu każde z nich może rozwinąć swoje umiejętności własnym tempem.

Przedszkole to nie tylko miejsce, w którym dzieci uczą się pisania i liczenia, ale również miejsce, w którym mogą rozwijać swoją kreatywność i wyobraźnię. Ochronka im. bł. E. Bojanowskiego oferuje różnorodne zajęcia pozalekcyjne, takie jak malowanie, rysowanie, muzyka i taniec, które pozwalają dzieciom rozwijać swoje talenty i umiejętności.

Ochronka im. bł. E. Bojanowskiego jest zakładaną placówką o dużym doświadczeniu i wysokiej renomie. Ma ona 3 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.7/5. To świadczy o wysokim poziomie edukacji i opieki, który jest oferowany w tej placówce.

Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni bezpieczeństwo i komfort Twojemu dziecku, a także wspomoże je w rozwoju i edukacji, Ochronka im. bł. E. Bojanowskiego jest idealnym wyborem.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej przedszkola, aby poznać więcej informacji na temat oferty edukacyjnej i opieki.

Zapraszamy do kontaktu z Ochronką im. bł. E. Bojanowskiego w sprawie rejestracji Twojego dziecka. Polecamy skorzystanie z oferty przedszkola i zapewniamy, że Twoje dziecko będzie tutaj szczęśliwe i będzie mogło rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Recenzje dla Ochronka im. bł. E. Bojanowskiego

Ochronka im. bł. E. Bojanowskiego - Krzywiń
Anna Pędziwiatr
5/5

Ochronka im. bł. E. Bojanowskiego - Krzywiń
Максим Железняк
5/5

Ochronka im. bł. E. Bojanowskiego - Krzywiń
Bodzio Nyczak
1/5

Go up