Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi - Krynica-Zdrój

Adres: Źródlana 59, 33-380 Krynica-Zdrój, Polska.
Telefon: 185349216.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi

Szukasz przedszkola, które będzie odpowiednie dla Twojego dziecka Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi położone przy Źródlana 59, 33-380 Krynica-Zdrój, Polska jest idealnym rozwiązaniem

Czyjeś dziecko wymaga specjalnej opieki edukacyjnej Nie martw się W tej szkole znajdziemy miejsce dla każdego dziecka. Szczególnością tej placówki jest fakt, że jest ona przyjazna dla dzieci z niepełnosprawnościami. Dzięki temu Twoje dziecko będzie się czuło komfortowo i bezpiecznie.

Placówka ta oferuje również wiele innych zalet. Można tutaj wyróżnić m.in. dostępność miejsca parkingowego dla osób poruszających się na wózkach oraz wejście dostępne dla osób z ograniczoną mobilnością.

Co do lokalizacji, to Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi znajduje się w centrum Krynicy-Zdroju, co ułatwia dojazd do szkoły. Dodatkowo, w pobliżu znajduje się wiele zielonych terenów, które pozwalają dzieciom na swobodne granie i kontakty z naturą.

Co do opinii, nie możemy podać żadnych konkretnych ocen, gdyż firma ma 0 recenzji na Google My Business. Jednakże można się spodziewać, że ze względu na specjalistyczne podejście do edukacji każdego dziecka, opinie będą pozytywne.

W związku z powyższym, jeśli szukasz przedszkola, które będzie odpowiednie dla Twojego dziecka, to Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi jest idealnym wyborem. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego dziecka, a także komfort i bezpieczeństwo. Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji. Polecamy

Go up