Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną Kraina Bajek - Rumia

Adres: Towarowa 21, 84-230 Rumia, Polska.
Telefon: 600228551.
Strona internetowa: krainabajek.com.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną Kraina Bajek

Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną Kraina Bajek to doskonałe miejsce dla dzieci, które stawiają na indywidualne podejście oraz integrację. Znajduje się pod adresem Towarowa 21, 84-230 Rumia, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 600228551 lub odwiedzić ich stronę internetową krainabajek.com.pl.

Specjalnością tego przedszkola jest indywidualne podejście do każdego dziecka oraz integracja dzieci z różnymi potrzebami. Dzięki temu, Kraina Bajek stawia na rozwój każdego malucha w sposób kompleksowy i zgodny z jego potrzebami.

Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business, a ich średnia opinia wynosi 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oraz zadowoleniu rodziców, którzy korzystają z oferty tego przedszkola.

Dla rodziców poszukujących miejsca, które zapewni ich dziecku odpowiedni rozwój oraz wsparcie w procesie edukacyjnym, Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną Kraina Bajek jest doskonałym wyborem. Zlokalizowane w Rumii, oferuje nie tylko wysokiej jakości opiekę, ale także specjalistyczne podejście do dzieci z różnymi potrzebami.

Jeśli szukasz miejsca, które zadba o rozwój Twojego dziecka oraz zapewni mu wsparcie i integrację, Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną Kraina Bajek jest miejscem, które warto rozważyć. Skontaktuj się z nimi poprzez ich stronę internetową i umów się na spotkanie.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną Kraina Bajek

Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną Kraina Bajek - Rumia
Katarzyna Polek - Stolorz
5/5

Przedszkole z grupa integracyjną gdzie moje dziecko jest osoba niepełnosprawną to był bardzo dobry wybór,ale również ze względu na doświadczone ciocie, które z taką czułością i troską podchodzą indywidualnie do każdego dziecka.
Cieszę się, że w przedszkolu jest taki rodzinny, zdrowy, ciepły klimat, a dzieci czują się bezpieczne i chciane.
Przedszkole jest z pewnością przystosowana do takich dzieciaków.
Ciepła kolorystyka, super zaaranżowane wnętrze no i uśmiech pań wyraźnie pozytywnie wpływają na klimacik miejsca.
Dla mojego dziecka jest to drugim dom, ponieważ spędza tam 10 h beze mnie, ale w warunkach bardzo dobrych - które świadczą jedynie o fachowości i profesjonalizmie kadry zarządzającej.
Dziękuję za opiekę nad moim dzieckiem i serdecznie polecam to miejsce wszystkim rodzicom zastanawiającym się nad przedszkolem w Rumi!

Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną Kraina Bajek - Rumia
Basia Górska
5/5

Wybór Krainy Bajek był strzałem w dziesiątkę,synek chodzi tam od dwóch miesięcy i jest szczęśliwy a co najważniejsze rozwija się i chętnie chodzi do przedszkola,panuje tam ciepła i rodzinna atmosfera,widać że wszystkie Panie są tam z serca i lubią swoją pracę,zawsze uśmiechnięte i mają dużą cierpliwość do dzieci ,poświęcają im uwagę i okazują dużo zainteresowania,w szczególności Pani Kasia i Pani Marta , cieszę się bo synek nie mógł trafić lepiej ,jestem spokojna bo wiem że ma dobrą opiekę , Pani Dyrektor również bardzo miła i uśmiechnięta kobieta zawsze pomocna,polecam serdecznie to przedszkole ?

Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną Kraina Bajek - Rumia
Mariusz Rewa
5/5

Dzieci uwielbiają przedszkole i panie z kadry. Wszystkie zajęcia dodatkowe można załatwić na miejscu. Polecam zdecydowanie.

Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną Kraina Bajek - Rumia
Paweł Nowak
5/5

Prawdopodobnie najlepsze przedszkole w Rumii. Nie mam zadnych zastrzezen - synek wraca zadowolony z dodatkowych zajec. Polecam!

Niepubliczne Przedszkole z Grupą Integracyjną Kraina Bajek - Rumia
EWELINA CWIKLINSKA
5/5

Go up