Niepubliczne Przedszkole "Uśmiech Dziecka" - Ciężkowice

Adres: Tysiąclecia 41, 33-190 Ciężkowice, Polska.
Telefon: 512749057.
Strona internetowa: usmiechdziecka.net.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole "Uśmiech Dziecka"

Niepubliczne Przedszkole Uśmiech Dziecka jest przedszkolem umiejscowionym w Ciężkowicach, na adresie Tysiąclecia 41, 33-190 Ciężkowice, Polska.

Można tu skontaktować się pod numerem telefonicznym 512749057. Firma posiada również swoją stronę internetową: usmiechdziecka.net.

Uśmiech Dziecka ma specjalności w dziedzinie przedszkola, co czyni je idealnym miejscem dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Jedną z zalet tej placówki jest fakt, że jest dostępne wejście dla osób na wózkach. To sprawia, że jest ono przyjazne dla rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych.

Na Google My Business firma posiada 4 recenzje, a średnia ocena wynosi 4.8/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez Uśmiech Dziecka.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej lub kontakt telefoniczny w celu uzyskania więcej informacji na temat możliwości rejestracji i oferty edukacyjnej.

Zapraszamy do skontaktowania się z Niepublicznym Przedszkolem Uśmiech Dziecka i rozpoczęcia współpracy edukacyjnej z kompetentnym i przyjaznym zespołem.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole "Uśmiech Dziecka"

Niepubliczne Przedszkole
G G
5/5

Doskonale wyposażona placowka niepubliczna, bardzo życzliwy persinwl, smaczne posiłki dla dzieci, bardzo dobra opieka. Godziny otwarcia przedszkola dopasowane do potrzeb rodziców. Jako jedyne przedszkole w placówka okolicy posiada sale gimnastyczną. Bardzo duży plac zabaw. Przedszkole nowe, czyste, wyposażone w nowe zabawki i pomoce dydaktyczne. Dobra lokalizacja.

Niepubliczne Przedszkole
pau ula
5/5

Niepubliczne Przedszkole
Paulina Wiejaczka
5/5

Niepubliczne Przedszkole
Paulina Sobol
4/5

Go up