Niepubliczne Przedszkole Terapeuryczne Zielony Zakątek - Świebodzice

Adres: Cicha 1, 58-160 Świebodzice, Polska.
Telefon: 601361177.

Specjalności: Przedszkola.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole Terapeuryczne Zielony Zakątek

Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Zielony Zakątek, znajdujące się w Świebodzicach przy Cichej 1, to przedszkole, które oferuje swoim podopiecznym szczególne opiekę i wsparcie. Znajduje się one w łatwo dostępnej lokalizacji, oferując również możliwość wjazdu dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Przedszkole to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności w dogodnym i przyjaznym środowisku. Zespół pedagogiczny Zielonego Zakątka zapewnia dzieciom opiekę i wsparcie w każdej dziedzinie rozwoju, zwracając szczególną uwagę na potrzeby każdego dziecka.

Specjalnością tej placówki są przedszkola, co oznacza, że dzieci otrzymują pełne wsparcie w nauce i rozwijaniu umiejętności społecznych. Pracownicy przedszkola są wyszkoleni, aby pomagać dzieciom w rozwoju emocjonalnym, fizycznym i intelektualnym, dzięki czemu są w stanie dostarczyć dzieciom najlepszą opiekę.

Jeśli szukasz przedszkola dla swojego dziecka, to Zielony Zakątek jest idealnym wyborem. Jest ono łatwo dostępne, oferuje wsparcie i opiekę w zakresie rozwoju dziecka oraz ma specjalnie przystosowane wejście dla osób na wózkach. Nie ma jeszcze opinii na temat tej placówki na Google My Business, ale średnia ocena wynosi 0/5.

Zalecamy skorzystanie z oferty Niepublicznego Przedszkola Terapeutycznego Zielony Zakątek i skontaktowanie się z nimi w celu uzyskania więcej informacji. Poprzez kontakt z ich strony internetowej możesz uzyskać więcej szczegółów na temat ich usług i zarezerwować miejsce dla swojego dziecka w tej wyjątkowej placówce.

Go up