Niepubliczne Przedszkole "Szczęśliwy Maluszek" - Mszana Dolna

Adres: Krakowska 21, 34-730 Mszana Dolna, Polska.
Telefon: 518150510.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Przedszkole, Przedszkola.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 37 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole "Szczęśliwy Maluszek"

Szukasz przedszkola, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijać i poprawnie przygotowane do dalszej edukacji Oto Niepubliczne Przedszkole Szczęśliwy Maluszek - wybór, który zapewni Twojemu dziecku najlepsze środowisko rozwijające.

Przedszkole znajduje się w Mszanie Dolnej, przy adresie Krakowska 21. Jest to miejscowość idealnie skomunikowana, dzięki czemu dojechanie tam nie stanowi żadnego problemu. Możesz skorzystać z życzliwych usług przedszkola, które otwarte jest dla osób na wózkach.

Niepubliczne Przedszkole Szczęśliwy Maluszek specjalizuje się w edukacji przedszkolnej i oferuje szeroki wachlarz zajęć i warsztatów, które pomogą Twojemu dziecku w pełni rozwinąć swoje możliwości i talenty.

Zajęcia odbywają się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, dzięki czemu dzieci czują się swobodnie i chętnie uczestniczą w każdej aktywności.

Pracownicy przedszkola są wykwalifikowani i posiadają duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Dbają o każde dziecko indywidualnie, dbając o jego rozwój emocjonalny, intelektualny i fizyczny.

Na stronie internetowej przedszkola można przeczytać opinie rodziców, które potwierdzają wysoką jakość usług i przyjazne środowisko przedszkola. Średnia ocena przedszkola na Google My Business wynosi 4.9/5, co świadczy o wysokim poziomie zadowolenia rodziców.

Jeśli szukasz przedszkola, które będzie stawiało na indywidualne rozwój Twojego dziecka, to Niepubliczne Przedszkole Szczęśliwy Maluszek jest idealnym wyborem. Zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową lub osobistą wizytę w przedszkolu.

Polecamy dodatkowo zapoznać się z ofertą edukacyjną i usługami przedszkola, aby zapewnić Twojemu dziecku najlepsze środowisko rozwijające.

Zapraszamy do Niepublicznego Przedszkola Szczęśliwy Maluszek - miejsca, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało i przygotowywane do dalszej edukacji.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole "Szczęśliwy Maluszek"

Niepubliczne Przedszkole
Ewelina Banaś
5/5

Bardzo polecam przedszkole "Szczęśliwy maluszek". Dwójka moich dzieci wychowała się w tym przedszkolu. Bardzo sympatyczne Panie na które zawsze można liczyć. Córka kończąc zerówkę była bardzo dobrze przygotowana do pierwszej klasy a w tym roku zerówkę kończy syn i też jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu nauczania. Ciężko będzie się nam rozstać po tylu latach z tym przedszkolem, bardzo polecamy! ❤️

Niepubliczne Przedszkole
Małgorzata Kołodziejczyk
5/5

Polecamy przedszkole wszystkim rodzicom, którzy szukają placówki, w której ich dzieci będą się dobrze czuły i rozwijały.
Program przedszkola jest różnorodny i bogaty w kreatywne zajęcia dodatkowe, np.: Angielski, taniec, robotyka, kuchcikowo, piłka i wiele innych.
Przedszkole posiada dostęp do placu zabaw i boiska, więc dzieci mogą również aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.
Profesjonalna kadra dba o rozwój każdego dziecka i chętnie doradzi w rozwiązywaniu problemów.

Niepubliczne Przedszkole
Aleksandra Bagadzińska
5/5

Przedszole łączy w sobie rodzinną atmosferę oraz bogatą ofertę edukacyjną. Jest to miejsce, gdzie z pełnym zaufaniem można powierzyć swoje dziecko profesjonalnej opiece bardzo miłych pań o wielkim sercu, które pomogą rozwiązać każdy wielki problem, malutkiego człowieka. Polecam!!

Niepubliczne Przedszkole
Bagan84
5/5

Lepszej nazwy dla tego przedszkola nie można było wybrać, były tam i są tylko szczęśliwe maluszki. A to za sprawą serca wkładanego w ich opiekę i wychowanie przez całą kadrę. Pozdrawiam i polecam.

Niepubliczne Przedszkole
Ewelina Miskowiec
5/5

Jestem bardzo zadowolona ja i córka z tego Przedszkola będę polecać każdemu rozsądnemu rodzicowi to miejsce opieka jest wzorowa panie zawsze uśmiechnięte dbające o dzieci jak o swoje.

Niepubliczne Przedszkole
Kinga Węglarz
5/5

Świetne miejsce dla dzieci! Wykwalifikowana kadra, dużo interesujących zajęć!

Niepubliczne Przedszkole
Kinga Wróbel
5/5

Przedszkole prowadzone z pasją i ogromną miłością do najmłodszych . ❤️

Niepubliczne Przedszkole
Artur Banaś
5/5

Moim zdaniem świetne przedszkole

Go up