Niepubliczne Przedszkole Stonoga | Gdynia - Gdynia

Adres: Jana Brzechwy 11, 81-590 Gdynia, Polska.
Telefon: 517382956.
Strona internetowa: przedszkolestonoga.pl.
Specjalności: Przedszkole, Opieka przedszkolna, Instytucja edukacyjna, Placówka edukacyjna, Przedszkola.

Opinie: Ta firma ma 12 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole Stonoga | Gdynia

Niepubliczne Przedszkole Stonoga | Gdynia to placówka edukacyjna, która oferuje wysokiej jakości opiekę przedszkolną dla dzieci w mieście Gdynia. Znajduje się pod adresem Jana Brzechwy 11, 81-590 Gdynia, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 517382956 oraz odwiedzić ich Stronę internetową: przedszkolestonoga.pl.

Specjalnością Niepublicznego Przedszkola Stonoga są przedszkolna opieka oraz działalność jako instytucja edukacyjna. Placówka ta zapewnia wysoką jakość edukacji przedszkolnej, stawiając na rozwój każdego dziecka. Znajdują się w Gdyni, jednym z najbardziej dynamicznych miast w Polsce, co sprawia, że są doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi szukających wysokiego standardu edukacji.

Niepubliczne Przedszkole Stonoga cieszy się dobrą reputacją, o czym świadczy 12 recenzji na Google My Business z średnią oceną 5/5. To potwierdza zadowolenie rodziców i pozytywny wpływ tej placówki na rozwój dzieci. Dzięki zaangażowanej kadrze pedagogicznej oraz bogatemu programowi edukacyjnemu, Przedszkole Stonoga zapewnia dzieciom nie tylko opiekę, ale także możliwość rozwijania swoich umiejętności i pasji.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości placówki przedszkolnej, Niepubliczne Przedszkole Stonoga w Gdyni jest doskonałym wyborem. Z ich strony internetowej można uzyskać więcej informacji na temat programu edukacyjnego, kadry pedagogicznej oraz zobaczyć opinie innych rodziców. Zachęcamy do kontaktu z Przedszkolem Stonoga, aby zapewnić swojemu dziecku solidne podstawy edukacyjne oraz wsparcie w rozwoju.

Zapraszamy do odwiedzenia Strony internetowej Niepublicznego Przedszkola Stonoga w Gdyni, aby dowiedzieć się więcej i skontaktować się z nimi w celu zapisania swojego dziecka na przedszkolną przygodę

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole Stonoga | Gdynia

Niepubliczne Przedszkole Stonoga | Gdynia - Gdynia
Marcel Farat
5/5

Przedszkole, które miałoam okazję odwiedzić, jest naprawdę wspaniałe. Atmosfera w placówce jest pełna radości, życzliwości i troski o rozwój dzieci. Nauczyciele są bardzo kompetentni i mają ogromną wiedzę na temat rozwoju i edukacji najmłodszych. Mają zdolność do tworzenia ciekawych i angażujących zajęć, które pobudzają ciekawość i kreatywność. Pozdrawiam

Niepubliczne Przedszkole Stonoga | Gdynia - Gdynia
Basia Kunkel
5/5

Najlepsze przedszkole w okolicy, kadra niesamowita. Pani Ola zawsze uśmiechnięta i pomocna. Spokojnie i dokładnie zawsze omawia cały dzień, który miną dziecku w przedszkolu, nie ocenia tylko podpowiada, jak z dzieckiem omówić trudne sytuację kiedy są gorsze dni. Własna kuchnia w przedszkolu jest kolejnym atutem tej placówki. Serdecznie polecam

Niepubliczne Przedszkole Stonoga | Gdynia - Gdynia
Sylwia D
5/5

Do Przedszkola Stonoga chodzą dwie moje córki i żałuję, że w tym roku starsza kończy przygodę z tą wyjątkową placówką.

Anglojęzyczne grupy (jedna z Pań nauczycielek przebywających cały dzień z grupą to lektorka angielskiego, której dzieci nigdy nie słyszały po polsku), własna kuchnia (zdrowa, niefundująca tony cukru maluchom), przyjazna atmosfera, codziennie zajęcia dodatkowe w czasie zajęć, wycieczki i jeszcze wiele mogłabym tu wymieniać :).

Jeśli szukacie przyjaznego, dbającego o sferę emocjonalną miejsca dla swojego dziecka - POLECAM!

Niepubliczne Przedszkole Stonoga | Gdynia - Gdynia
Agnieszka Poznańska
5/5

Niesamowite miejsce. WSZYSTKIE panie nauczycielki i pomoce mają podejście bardzo zgodne z NVC, nie szczędzą ciepłych słów i gestów, wspomagają dzieci emocjonalnie, rozwijają ich kreatywność. Zajęcia dodatkowe, częste wyjazdy i atrakcje. Jestem zachwycona, syn jest w zerówce, córka w maluchach. Polecam z obiema rękami na sercu 🙂

Niepubliczne Przedszkole Stonoga | Gdynia - Gdynia
Krystian Jabłoński
5/5

Przedszkole to naprawdę świetne miejsce, charakteryzujące się doskonałą opieką i zaangażowaniem nauczycielek. Dodatkowym atutem jest obecność własnej kuchni.

Niepubliczne Przedszkole Stonoga | Gdynia - Gdynia
Agnieszka Laskowska
5/5

Świetne przedszkole, bardzo dobra opieka i podejście nauczycielek. Dużą zaletą jest własna kuchnia.

Niepubliczne Przedszkole Stonoga | Gdynia - Gdynia
Rafał S
5/5

Bardzo dobre przedszkole. Opiekunki oraz Pani dyrektor mają bardzo dobre podejście do dzieci .Jestem bardzo zadowolony z tego miejsca.

Niepubliczne Przedszkole Stonoga | Gdynia - Gdynia
Asia Gosz
5/5

Synek uwielbia te przedszkole ?

Go up