Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Wierzchosławicach - Wierzchosławice

Adres: 144, 33-122 Wierzchosławice, Polska.
Telefon: 695057907.
Strona internetowa: przedszkolesloneczko.wierzchoslawice.eu.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Wierzchosławicach

Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Wierzchosławicach to jedna z najlepszych placówek przedszkolnych w okolicy, położona pod adresem: 144, 33-122 Wierzchosławice, Polska. Możesz się z nimi skontaktować pod numerem telefonu: 695057907. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej: przedszkolesloneczko.wierzchoslawice.eu.

To przedszkole specjalizuje się w edukacji i opiece nad najmłodszymi dziećmi. Jego specjalnością jest zapewnienie wysokiej jakości programu edukacyjnego, dostosowanego do potrzeb i zainteresowań dzieci.

Ponadto, Niepubliczne Przedszkole Słoneczko dba o wygodę i bezpieczeństwo swoich klientów. Oferuje parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest przyjazne dla wszystkich.

Firma ma solidną reputację, co potwierdzają opinie na Google My Business, gdzie posiada 1 recenzję. Średnia opinia wynosi imponujące 5/5, co świadczy o wysokim poziomie usług świadczonych przez placówkę.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość wszechstronnego rozwoju w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Wierzchosławicach jest idealnym wyborem. Skorzystaj z ich strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej i skontaktować się z nimi już dziś

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Wierzchosławicach

Niepubliczne Przedszkole Słoneczko w Wierzchosławicach - Wierzchosławice
Lucja 2725
5/5

Go up