Niepubliczne Przedszkole Puchatek - Kokotów

Adres: św. Jana 553, 32-002 Kokotów, Polska.
Telefon: 608614911.

Specjalności: Instytucja edukacyjna.
Inne ważne informacje: Prezentuje się jako firma należąca do kobiety.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole Puchatek

Niepubliczne Przedszkole Puchatek to instytucja edukacyjna, której lokalizacja znajduje się w św. Jana 553, 32-002 Kokotów, Polska. Jeśli potrzebujesz skontaktować się z przedszkolem, możesz to zrobić za pomocą numeru telefonu 608614911.

Specjalnością Niepublicznego Przedszkola Puchatek jest troska o rozwój dzieci i ich przygotowanie do dalszej edukacji. Jako instytucja prywatna, przedszkole to prezentuje się jako firma należąca do kobiety.

Na temat opinii na temat tej firmy, nie ma żadnych recenzji na Google My Business w chwili obecnej. Z tego względu, średnia opinia to również 0/5.

Jeśli szukasz przedszkola, w którym Twoje dziecko będzie mogło się rozwijać i przygotować do dalszej edukacji, to Niepubliczne Przedszkole Puchatek jest dobrą opcją do rozważenia. Zapewnia ono edukację w dogodnej lokalizacji, a kontakt z nimi jest proste dzięki dostępnemu numerowi telefonu.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej Niepublicznego Przedszkola Puchatek, aby uzyskać więcej informacji o ich ofercie i metodzie edukacyjnej. Możesz to zrobić poprzez skontaktowanie się z nimi bezpośrednio za pomocą numeru telefonu lub poprzez wizytę w ich lokalizacji.

Go up