Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata" - Mogilany

Adres: Słowiańska 3/22, 32-031 Mogilany, Polska.
Telefon: 509574581.
Strona internetowa: montessoridzieciswiata.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata"

Niepubliczne Przedszkole Montessori Dzieci Świata to placówka edukacyjna zlokalizowana przy ulicy Słowiańskiej 3/22, 32-031 Mogilany, w Polsce. Telefon kontaktowy to 509574581, a więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej montessoridzieciswiata.pl. Specjalizuje się w oferowaniu wysokiej jakości przedszkolnej edukacji zgodnie z metodą Montessori.

Niepubliczne Przedszkole Montessori Dzieci Świata wyróżnia się zróżnicowanym programem nauczania, który stawia na rozwój indywidualnych umiejętności i zainteresowań każdego dziecka. Placówka położona jest w spokojnej okolicy, co sprzyja harmonijnemu rozwojowi maluchów.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się w przyjaznej i kreatywnej atmosferze, Niepubliczne Przedszkole Montessori Dzieci Świata jest doskonałym wyborem. Dzięki podejściu opartemu na metodzie Montessori, maluchy mają szansę na odkrywanie świata poprzez samodzielne działanie oraz eksperymentowanie.

Ta firma cieszy się pozytywnymi opiniami od swoich klientów. Posiada 6 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 5/5. To potwierdza wysoką jakość świadczonych usług oraz zaangażowanie personelu w rozwój dzieci.

Jeśli poszukujesz przedszkola, które zadba o wszechstronny rozwój Twojego dziecka i zapewni mu najlepsze warunki edukacyjne, to Niepubliczne Przedszkole Montessori Dzieci Świata jest miejscem, które warto rozważyć. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową i umówienia się na spotkanie informacyjne.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata"

Niepubliczne Przedszkole Montessori
Magdalena Paszkowska
5/5

Do przedszkola uczęszczają dwie córki 4 i 6 lat. Nasze córki są w pełni zaopiekowane, szczęśliwe i spokojne. Od samego początku poczuliśmy pełne zaangażowanie i czujność kadry.
Zajęcia są zaplanowane tak aby pobudzać wyobraźnię i ciekawość dzieci, a edukacja opiera się na obserwacji ich potrzeb - zgodnie z metodą Montessori
Ceramika, zajęcia chemiczne czy wycieczki sprawiają że czas spędzony tutaj jest pełen radości i fascynujących doświadczeń.
Nasza strasza córka która obecnie ma 6 lat jest dzieckiem z specjalnymi potrzebami, znalezienie dla niej miejsca, które dałoby jej odpowiednie wsparcie było dla nas bardzo ważne, a to przedszkole okazało się miejscem którego szukalismy. Zaangażowanie i empatia jaką otrzymała córka przyczyniło się do ogromnych postępów.
Gorąco polecam przedszkole wszystkim rodzicom poszukującym miejsca, które dba o harmonijny rozwój ich dzieci.

Niepubliczne Przedszkole Montessori
Agnieszka Bukowczan-Rzeszut
5/5

Córka uczęszcza do przedszkola od ponad 4 lat, jesteśmy bardzo zadowoleni. Wspaniały personel - empatyczne, uśmiechnięte, kreatywne i bardzo dobrze przygotowane do pracy z dziećmi Ciocie, ciekawe i lubiane przez dzieci zajęcia i różne wydarzenia, świetne pomoce do codziennej pracy i zabawy, ciepła atmosfera, smaczne jedzenie - i do tego niezwykle aktywna Pani Dyrektor, która nieustannie dba, by dzieciom niczego nie brakowało. Serdecznie polecam!

Niepubliczne Przedszkole Montessori
Agata Koko
5/5

Placówka Montessori Dzieci Świata, to nie jest zwykłe przedszkole. To miejsce gdzie moje dzieci bawiąc się uczą i uczą się bawiąc. Zaangażowana kadra, dba o to by Dzieciaczki czuły się zaopiekowane i szczęśliwe. Dzieci uwielbiają przedszkolne ciocie, zresztą my rodzice też 🙂 Przedszkole bardzo zwraca uwagę na metodykę Montessori, co jest dla mnie istotne. Nasza przygoda z przedszkolem trwa już 4 lata i potrwa napewno jeszcze kilka 🙂

Niepubliczne Przedszkole Montessori
obywatelkc88
5/5

Powiedzieć, że to świetne przedszkole dla dziecka to jakby nic nie powiedzieć. Pedagodzy z pasją i pomysłami, potrafiący zaciekawić dzieci i czegoś je nauczyć. Syn bardzo zadowolony!

Niepubliczne Przedszkole Montessori
Sławomir Grabiec
5/5

Wspaniałe miejsce. Pedagodzy z pasją i zaangażowaniem. Świetne wyposażenie sal. Dużo wartościowych zajęć dodatkowych i pasjonujące wycieczki dla dzieci. Polecam to przedszkole wszystkim rodzicom.

Niepubliczne Przedszkole Montessori
Grzegorz Leszczyński
5/5

Go up