Niepubliczne Przedszkole "Kraina Baśni" w Jarocinie - Jarocin

Adres: Zagonowa 47, 63-200 Jarocin, Polska.

Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole "Kraina Baśni" w Jarocinie

Niepubliczne Przedszkole

Niepubliczne Przedszkole Kraina Baśni w Jarocinie to przedszkole, które zapewnia opiekę i edukację dzieci w wieku przedszkolnym. Znajduje się ono w Jarocinie, przy adresie Zagonowa 47.

Przedszkole to specjalizuje się w edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Jest ono chwalone za swoje przyjazne i pozytywne środowisko, w którym dzieci mogą się rozwijać i rozwijać swoje umiejętności.

Lokalizacja przedszkola jest bardzo dogodna, ponieważ znajduje się w centrum Jarocina, w dzielnicy, która jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. Dzieci mogą tu bezpiecznie dojeżdżać autobusem lub pieszo.

Na stronie internetowej przedszkola można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, zasad funkcjonowania i kontaktu z personelem.

Przedszkole posiada również swoje konto na Facebooku, gdzie można przeczytać opinie rodziców i opiekunów, których dzieci uczęszczają do tej placówki. Na podstawie dwóch recenzji na Google My Business średnia ocena przedszkola wynosi 5/5.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysoką jakość opieki i edukacji dla swojego dziecka, to Niepubliczne Przedszkole Kraina Baśni w Jarocinie może być właśnie tym, czego szukasz. Zalecamy skontaktować się z przedszkolem za pośrednictwem jego strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces rejestracji.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole "Kraina Baśni" w Jarocinie

Niepubliczne Przedszkole
Robert Pawlak
5/5

Niepubliczne Przedszkole
Magdalena Kurzawa
5/5

Go up