Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Kraina” - Szczucin

Adres: Radomyślska 16, 33-230 Szczucin, Polska.
Telefon: 880628598.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Kraina”

„Bajkowa Kraina” to Niepubliczne Przedszkole znajdujące się w Szczucinie, przy Radomyślskiej 16. Jest to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać i rozwijać w ciepłym i przyjaznym otoczeniu. Przedszkole oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Jedną z głównych specjalności „Bajkowej Krainy” jest wysokiej jakości opieka i nauczanie. Pracownicy przedszkola dostarczają dzieciom wszystko, czego potrzebują, aby się rozwijać i przygotować do dalszej edukacji. Dzieci uczą się tutaj nie tylko podstawowych umiejętności, ale również rozwijają swoją kreatywność i wyobraźnię.

„Bajkowa Kraina” to także miejsce dostępne dla osób na wózkach. Wejście do przedszkola jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, co czyni je bardziej przyjaznym miejscem dla wszystkich dzieci.

Na stronie internetowej „Bajkowej Krainy” można znaleźć więcej informacji na temat przedszkola, w tym kontakty, godziny otwarcia i aktualności. Można też znaleźć opinie innych rodziców na temat przedszkola.

Mówiąc o opinach, „Bajkowa Kraina” ma aktualnie 4 recenzje na Google My Business i średnia ocena wynosi 4.5/5. To bardzo dobre wyniki, które wskazują na wysoką jakość usług oferowanych przez przedszkole.

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało i uczyło w ciepłym i przyjaznym otoczeniu, to „Bajkowa Kraina” jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej przedszkola i skorzystanie z oferty edukacyjnej.

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Kraina”

Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Kraina” - Szczucin
Grzegorz Puchala
5/5

Polecam, profesjonaliści z super podejściem do dzieci ?

Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Kraina” - Szczucin
Wlodas Ajos
3/5

Warto że jest takie miejsca, ludzie chwalą.

Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Kraina” - Szczucin
Tomasz Duda
5/5

Bardzo miłe przedszkole.

Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Kraina” - Szczucin
Łukasz Zając
5/5

Polecam.

Go up