NIepubliczne Przedszkole "Akademia Pomysłów" - Kostrzyn

Adres: 62 025, Jadwigi 5, 62-025 Kostrzyn, Polska.
Telefon: 519378157.
Strona internetowa: akademiapomyslow.edu.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 30 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja NIepubliczne Przedszkole "Akademia Pomysłów"

Szukasz przedszkola niepublicznego, które oferuje wysoki poziom edukacji i opieki nad dziećmi Oto niektóre informacje na temat Niepubliczne Przedszkole Akademia Pomysłów w Kostrzynie, które mogą Cię zainteresować

Niepubliczne Przedszkole Akademia Pomysłów znajduje się w centrum Kostrzyna przy ulicy Jadwigi 5. Jest to bardzo dogodne położenie, dzięki któremu dzieci mogą bezpiecznie dojeżdżać do przedszkola pieszo, rowerem lub środkami publicznego transportu. Adres to 62 025, Jadwigi 5, 62-025 Kostrzyn, Polska.

Przedszkole oferuje wysoki poziom opieki i edukacji dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jest to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Niepubliczne Przedszkole Akademia Pomysłów posiada również duży ogród zabaw, w którym dzieci mogą spędzać wolny czas i rozwijać swoją aktywność fizyczną.

Informacje kontaktowe:
Telefon: 519378157
Strona internetowa: akademiapomyslow.edu.pl

Specjalności:
Przedszkole

Inne ważne informacje:
Wejście dostępne dla osób na wózkach.

Opinie:
Ta firma ma 30 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 4.6/5.

Na koniec, jeśli szukasz przedszkola oferującego wysoki poziom opieki i edukacji dla Twojego dziecka, to Niepubliczne Przedszkole Akademia Pomysłów jest dobrą opcją do rozważenia. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej przedszkola i skontaktowanie się z nimi, aby uzyskać więcej informacji i zapisać swoje dziecko. Nie zapomnij również sprawdzić ich opinii, aby poznać doświadczenia innych rodziców.

Recenzje dla NIepubliczne Przedszkole "Akademia Pomysłów"

NIepubliczne Przedszkole
Anna Rutkowska
5/5

Wspaniałe miejsce, stworzone z pasją i miłością dla dzieci. Kadra pedagogiczna na najwyższym poziomie. Wszystkie Ciocie są bardzo opiekuńcze, otwarte i ciepłe. Świetne podejście do dzieci, dużo ciekawych i rozwijających zajęć. Jestem spokojna o swoje dziecko, wiedząc że ma zapewnioną najlepszą opiekę ♥️♥️♥️

NIepubliczne Przedszkole
ANNA HEJNA
5/5

Najlepsze przedszkole. Kadra nauczycielska wraz z Panią Dyrektor jest na najwyższym poziomie. Polecam każdemu. Wszystkie inne placówki przedszkolne, żłobki i zerówki powinny uczyć się od Niepublicznego Przedszkola "Akademia Pomysłów" w Kostrzynie.

NIepubliczne Przedszkole
aldona kubiak
5/5

Wspaniale ciocie przedszkole godne polecenia syn tam chodził teraz szlaki przeciera córka

NIepubliczne Przedszkole
Karolina Szymkowiak
5/5

Wspaniała placówka ! Polecam wszystkim rodzicom, ktorzy chcą oddawać swoje dzieci w najlepsze ręce ❤️

NIepubliczne Przedszkole
Damian Tomaszewski
5/5

Polecam z czystym sumieniem ?Przedszkole czyste, zadbane, przedszkolanki podchodzą do dziecka z sercem ?Organizacja zabaw na najwyższym poziomie ?aż by się chciało cofnąć do dziecinnych lat Ale jest też jeden minus, niestety ?Mam 40 lat i już nie mogę dołączyć do grona małych rozrabiaków ?

NIepubliczne Przedszkole
Agnieszka Wyrwas
5/5

Polecam to miejsce z całego serca. Czysto, schludnie, plac zabaw wyposażony i bezpieczny, Panie bardzo zaangażowane i otwarte dla dzieciaczków.

NIepubliczne Przedszkole
Ewa K (Tygrysek2909)
5/5

Super przedszkole, super kadra pedagogiczna. Dziecko jest pod dobrą opieką.
Polecam z czystym sumieniem

NIepubliczne Przedszkole
Malgorzata Nowak
5/5

Polecam to przedszkole, super kadra pedagogiczna, indywidualne podejście do dziecka, ciekawe zajęcia, oby więcej takich placówek

Go up