Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA - Grudziądz

Adres: Jaśminowa 2b, 86-300 Grudziądz, Polska.
Telefon: 570400409.
Strona internetowa: lesneprzedszkole.eu.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 21 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA

Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA to przedszkole o wyjątkowym charakterze, które zyskało uznanie wielu rodziców i dzieci. Znajduje się pod adresem: Jaśminowa 2b, 86-300 Grudziądz, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 570400409, a także odwiedzić ich stronę internetową: lesneprzedszkole.eu.

Specjalnością tego przedszkola jest zapewnienie dzieciom wysokiej jakości opieki oraz edukacji. Oprócz tego, Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA oferuje parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Opinie na temat tego miejsca są bardzo pozytywne, firma posiada aż 21 recenzji na Google My Business z średnią oceną 4.4/5. To świadczy o wysokim poziomie zadowolenia klientów oraz jakości świadczonych usług.

Dla osób poszukujących przedszkola dla swoich dzieci, Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA jest doskonałym wyborem. Zlokalizowane w malowniczej okolicy, oferuje nie tylko opiekę, ale również wsparcie w rozwoju dziecka.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie bezpieczne, dobrze się bawiło i się rozwijało, Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA jest miejscem, które warto rozważyć. Odwiedź ich stronę internetową i skontaktuj się z nimi, aby dowiedzieć się więcej o ich ofercie.

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z Niepublicznym Leśnym Przedszkolem SIKORKA poprzez ich stronę internetową. To idealne miejsce dla Twojego dziecka, gdzie będzie mogło rozwijać się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Recenzje dla Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA

Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA - Grudziądz
Anna
5/5

Przedszkole w pobliżu parku, dzieci praktycznie codziennie są na podwórku. Dużo ciekawych zajęć: eksperymenty, zajęcia przyrodnicze, kulinarne, sensoryczne, dogoterapia, angielski. Przedszkole stara się też włączać rodziców w życie przedszkolne dzieci: organizowane są rodzinne pikniki, co tydzień czytanki z rodzicami. Starsze grupy chodzą na wycieczki do pobliskiej szkoły, co pozwala się oswoić z kolejnym etapem edukacji.
Co dla mnie osobiście ważne – bardzo dobra współpraca w przypadku alergii. Duża uważność ze strony kadry, żeby dziecko mimo wszystko nie czuło się wykluczone – bierze udział nawet w zajęciach kulinarnych, co wymaga ze strony nauczycieli podwójnej pracy.
Syn bardzo chętnie chodził do przedszkola. Polecam.

Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA - Grudziądz
Ewa Karczyńska
5/5

Cudowne miejsce, w którym synek rozwinął skrzydła, codziennie przychodzi szczęśliwy, wybawiony, nauczony i zaopiekowany. Kadra staje na wysokości zadania, oprócz podstawy programowej, realizują mnóstwo fajnych kreatywnych aktywności. Plusem jest również kuchnia w przedszkolu, pyszna, zdrowa, kolorowa, a nie jakiś katering. Z całego serca polecam, jeśli zależy Wam, aby w tym pędzącym świecie, dzieci zaznały odrobinę wyciszenia, skupienia tylko na Nich i ich potrzebach, aby rozwijały się rzeczywiście w zgodzie z przyrodą ❤️❤️❤️❤️

Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA - Grudziądz
Iza Sobocińska
5/5

Bardzo przyjaźnie nastawione miejsce dla dzieci. Córka bardzo zadowolona, w końcu z uśmiechem szła rano do przedszkola. Wcześniej chodziła do innej placówki, płakała już wieczorem. A tutaj super. Wszystkie Ciocie bardzo miło witały nas zawsze w progu. Podejście do dzieci profesjonalne. Przygotowanie dziecka do rozpoczęcia szkoły bardzo dobre. Jedzonko zawsze smaczne. Polecam serdecznie i dziękuję za te kilka lat opieki nad Jaśminką ?

Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA - Grudziądz
Dorota N
5/5

Polecam z całego serca ❤️❤️ Przedszkole jest przede wszystkim przyjazne dziecku. Bardzo nowoczesne, kolorowe, świetnie wyposażone. Nowoczesny plac zabaw. Ciocie, profesjonalistki w każdym calu. Dbają o dzieci i widać, że to co robią, robią z pasją. Córka zawsze idzie rano do przedszkola uśmiechnięta. Własna kuchnia, urozmaicone, ciekawe menu. Porównując własne doświadczenia tutaj i opinie koleżanek o innych przedszkolach, mogę śmiało powiedzieć, że to najlepszy wybór w Grudziadzu ?

Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA - Grudziądz
Aleksandra Falkowska
5/5

Polecam Leśne Przedszkole "Sikorka".
Ciocię tworzą wspaniałą atmosferę w Przedszkolu, dzieci nigdy się nie nudzą 🙂
Własna kuchnia w Przedszkolu to kolejny wielki atut.
Córka uczęszczała od samego otwarcia Przedszkola (teraz czas na szkołę) , zawszę z uśmiechem budziła się rano do Przedszkola.
Serdecznie polecam 🙂

Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA - Grudziądz
asia szymko
5/5

Przedszkole łączy miłą atmosferę z bogatą ofertą edukacyjną. Jest to miejsce, gdzie z pełnym zaufaniem można powierzyć swoje dziecko profesjonalnej opiece cudownych cioć o wielkim sercu, które pomogą w każdym problemie.

Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA - Grudziądz
Beata Antosz
5/5

Przedszkole godne polecenia.
Dużo atrakcji rozwijających.Syn bardzo zadowolony i uśmiechnięty.

Niepubliczne Leśne Przedszkole SIKORKA - Grudziądz
Magdalena Schroeder
5/5

Cudowne! Polecam! Świetna kadra, dobre posiłki z własnej kuchni, dużo zajęć dla dzieci , piękne i przyjazne miejsce.

Go up