Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Inowrocławiu - Inowrocław

Adres: Szklarska 7, 88-100 Inowrocław, Polska.
Telefon: 523531254.
Strona internetowa: szkola-inowroclaw.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 1/5.

Lokalizacja Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Inowrocławiu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Inowrocławiu jest jedną z renomowanych szkół podstawowych w Inowrocławiu, Polska. Znajduje się pod adresem Szklarska 7, 88-100 Inowrocław i można się z nią skontaktować pod numerem telefonu 523531254.

Na stronie internetowej szkoły szkola-inowroclaw.pl można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące programu nauczania, kalendarza szkolnego oraz aktualności ze życia placówki. Szkoła specjalizuje się w nauczaniu podstawowym i zapewnia wysoką jakość edukacji dla swoich uczniów.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Inowrocławiu cieszy się dobrymi opiniami, choć warto zauważyć, że ma tylko 1 recenzję na Google My Business. Średnia ocena wynosi 1/5, co może być spowodowane niewielką liczbą opinii. Niemniej jednak, warto samodzielnie poznać ofertę szkoły i zebrać własne wrażenia.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej o ugruntowanej pozycji na rynku, z profesjonalnym podejściem do nauczania i wszechstronnym programem edukacyjnym, to Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Inowrocławiu może być idealnym wyborem dla Ciebie lub Twojego dziecka. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz zapisania się na spotkanie rekrutacyjne.

Recenzje dla Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Inowrocławiu

Niepubliczna Szkoła Podstawowa W Inowrocławiu - Inowrocław
Paula Napierała
1/5

Go up