NIEPUBLICZE PRZEDSZKOLE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA - Wrząsowice

Adres: Wrzosowa 7, 32-040 Wrząsowice, Polska.
Telefon: 792828496.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja NIEPUBLICZE PRZEDSZKOLE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

Szukasz przedszkola, które oferuje wysokiej jakości opiekę i edukację dla Twojego dziecka Nie poszukuj dalej NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA może być dokładnie tym, czego szukasz.

To przedszkole znajduje się w Wråsowicach przy Wrzosowej 7, co czyni je idealnym miejscem dla rodziców, którzy szukają miejsca, w którym ich dzieci będą mogły się rozwijać i rozwijać w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA oferuje wiele specjalności, w tym przedszkole. Ich program edukacyjny skupia się na rozwijaniu umiejętności społecznych, emocjonalnych i intelektualnych dzieci.

Jednym z największych atutów tego przedszkola jest jego dostępność dla osób na wózkach. Wejście jest dostępne dla wszystkich, co czyni to miejsce przyjaznym dla wszystkich dzieci.

Na stronie internetowej przedszkola można znaleźć więcej informacji na temat ich programu edukacyjnego, zasad i godzin otwarcia.

Aktualnie przedszkole ma 4 recenzje na Google My Business i średnia ocena wynosi 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysokiej jakości opiekę i edukację dla Twojego dziecka, zalecamy skontaktowanie się z NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA. Ich fachowi pracownicy są tu, aby pomóc Tobie w każdym kroku procesu i odpowiedzieć na wszelkie pytania, które mogasz mieć. Nie wahaj się skontaktować z nimi przez telefon lub poprzez ich stronę internetową.

Recenzje dla NIEPUBLICZE PRZEDSZKOLE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

NIEPUBLICZE PRZEDSZKOLE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA - Wrząsowice
Sylwia Orzechowska
5/5

Miła atmosfera, super Panie dobre jedzenie, Duży wybór dodatkowych zajec("tańce, piłka, robotyka) Dzieci objęte pomocą logopedyczną. A najważniejsze dziecko chętnie chodzi z uśmiechem na twarzy. Polecam

NIEPUBLICZE PRZEDSZKOLE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA - Wrząsowice
Beata Bąba
5/5

świetna opieka, dobre jedzenie, miłe i kompetentne panie

NIEPUBLICZE PRZEDSZKOLE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA - Wrząsowice
Andrzej Tylek
5/5

NIEPUBLICZE PRZEDSZKOLE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA - Wrząsowice
Lech Baczynski
5/5

Go up