Miejskie Przedszkole Nr 1 W Limanowej - Limanowa

Adres: Stanisława Jordana 5, 34-600 Limanowa, Polska.

Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Miejskie Przedszkole Nr 1 W Limanowej

Miejskie Przedszkole Nr 1 W Limanowej Stanisława Jordana 5, 34-600 Limanowa, Polska

Miejskie Przedszkole Nr 1 W Limanowej to przedszkole znajdujące się w Limanowej, przy adresie Stanisława Jordana 5. Jeśli szukasz miejsca do zapisania swojego dziecka, to przedszkole to może być idealnym wyborem.

Przedszkole to miejsce, w którym Twoje dziecko nie tylko będzie się rozwijało, ale również będzie miało możliwość nawiązania nowych znajomości i wspólnego wspierania się w rozwijaniu różnych umiejętności. Miejskie Przedszkole Nr 1 W Limanowej oferuje takie możliwości i jeszcze więcej.

Specjalnością przedszkola jest szkoła, co oznacza, że Twoje dziecko będzie miało możliwość nabywania nowych umiejętności i wiedzy w różnych dziedzinach.

Przedszkole znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji, w centrum Limanowej, co czyni je idealnym miejscem dla rodziców, którzy szukają miejsca do zapisania swoich dzieci w pobliżu swojego miejsca zamieszkania lub pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany kontaktem z Miejskim Przedszkolem Nr 1 W Limanowej, możesz to zrobić przez telefon lub przez wysłanie wiadomości e-mail. Ponadto, przedszkole ma własną stronę internetową, na której możesz znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, czasu pracy i innych istotnych szczegółów.

Na stronie Google My Business przedszkola są 2 opinie i średnia ocena wynosi 4.5/5. Oceny i opinie są bardzo ważne, gdy szukasz miejsca do zapisania swojego dziecka, dlatego zalecamy zapoznanie się z nimi, aby uzyskać lepsze pojęcie o przedszkolu.

W celu uzyskania więcej informacji i zarezerwowania miejsca dla swojego dziecka, zaleca się odwiedzenie strony internetowej Miejskiego Przedszkola Nr 1 W Limanowej. Zespół przedszkola jest tu, aby pomóc zapewnić najlepszą opiekę i edukację twojemu dziecku, więc nie czekaj dłużej i skontaktuj się jeszcze dziś

Recenzje dla Miejskie Przedszkole Nr 1 W Limanowej

Miejskie Przedszkole Nr 1 W Limanowej - Limanowa
Andrzej Sułkowski
4/5

Dzieci radosne i zadowolone z przedszkola

Miejskie Przedszkole Nr 1 W Limanowej - Limanowa
PIOTR MUSIAŁ
5/5

Go up