Ludźmierz II - Ludźmierz

Adres: 34-471 Ludźmierz, Polska.

Specjalności: Przystanek autobusowy.
Inne ważne informacje: Toaleta.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 1/5.

Lokalizacja Ludźmierz II

Ludźmierz II 34-471 Ludźmierz, Polska

Ludźmierz II - przystanek autobusowy, który znajduje się w 34-471 Ludźmierz, Polska. Jest to bardzo pomocne miejsce dla podróżujących, którzy chcą kontynuować swoją podróż autobusem.

Jest to przystanek autobusowy, więc główną usługą oferowaną przez Ludźmierz II jest możliwość czekania na autobus w dogodnym i bezpiecznym miejscu. Jest to również miejsce, w którym można kupić bilet na dalszą podróż.

Ludźmierz II znajduje się w dogodnej lokalizacji, co czyni je łatwo dostępnym dla podróżujących. Przystanek jest również wyposażony w toaletę, co jest bardzo przydatne dla podróżujących.

Na stronie Google My Business Ludźmierz II ma 1 recenzję, która wynosi 1/5 gwiazdek. Recenzje są bardzo istotne, gdyż pomagają nam zdobyć wgląd w jakość usług oferowanych przez dany zakład. W tym przypadku, średnia ocena wskazuje, że istnieją obszary, w których Ludźmierz II może poprawić jakość swoich usług.

Mimo to, Ludźmierz II jest przystankiem autobusowym, który oferuje podstawowe usługi potrzebne podróżującym. Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz bezpiecznie czekać na autobus i kontynuować swoją podróż, to Ludźmierz II jest dobrym wyborem.

Zalecamy kontakt z Ludźmierz II poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat ich usług i godzin otwarcia. Ponadto, jeśli masz jakieś uwagi lub sugestie, to nie wahaj się je podzielić z Ludźmierz II, aby mogli poprawić jakość swoich usług i zapewnić lepsze doświadczenie podróżującym.

Recenzje dla Ludźmierz II

Ludźmierz II - Ludźmierz
Kaja Papala
1/5

Go up