Logopedyczny Punkt Przedszkolny i Żłobek „Sokolik” - Sokołów Małopolski

Adres: 36-050, Tysiąclecia 39, 36-140 Sokołów Małopolski, Polska.
Telefon: 575246624.
Strona internetowa: sokolik.edu.pl.
Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Logopedyczny Punkt Przedszkolny i Żłobek „Sokolik”

Logopedyczny Punkt Przedszkolny i Żłobek „Sokolik” to placówka edukacyjna specjalizująca się w terapii logopedycznej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Znajduje się pod adresem: 36-050, Tysiąclecia 39, 36-140 Sokołów Małopolski, Polska. Numer telefonu kontaktowego to: 575246624.

Specjalnością „Sokolika” jest praca z dziećmi w wieku przedszkolnym, oferując kompleksową opiekę logopedyczną i terapeutyczną. Ich strona internetowa to: sokolik.edu.pl.

Ta firma ma 2 recenzje na Google My Business, a średnia opinia wynosi 5/5, co świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez „Sokolika”.

„Sokolik” mieści się w malowniczej okolicy Sokołowa Małopolskiego, co tworzy przyjemne otoczenie dla dzieci uczęszczających do placówki. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych logopedów, którzy indywidualnie dostosowują terapię do potrzeb każdego dziecka.

Jeśli szukasz profesjonalnej opieki logopedycznej dla swojego dziecka, Logopedyczny Punkt Przedszkolny i Żłobek „Sokolik” jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie konsultacyjne.

Recenzje dla Logopedyczny Punkt Przedszkolny i Żłobek „Sokolik”

Logopedyczny Punkt Przedszkolny i Żłobek „Sokolik” - Sokołów Małopolski
Piotr Świątoniowski
5/5

Serdecznie polecam tą placówkę wszystkim rodzicom. Po doświadczeniach łącznie 5 lat uczęszczania naszej córki do Sokolika, najpierw do żłobka a następnie do przedszkola, o tej placówce możemy się wypowiedzieć w samych superlatywach. W mojej opinii przedszkole czy żłobek to nie miejsce ale ludzie które je tworzą. Dlatego właśnie Sokolika polecamy wszystkim rodzicom, którzy szukają miejsca w którym ich dziecko będzie bezpieczne, gdzie będzie chętnie uczęszczało i będzie miało wiele możliwości rozwoju a także zabawy. Bardzo dziękujemy Pani dyrektor oraz wszystkim paniom opiekunkom oraz nauczycielkom za wspaniałe podejście oraz zaangażowanie względem rozwoju naszej córki. Życzymy wciąż tego zapału i entuzjazmu w dalszym etapie nauczania naszych pociech.

Logopedyczny Punkt Przedszkolny i Żłobek „Sokolik” - Sokołów Małopolski
111kasiula
5/5

Go up