JurekWozny.pl - Profesjonalne Szkolenie Psów -

Telefon: 692160020.
Strona internetowa: jurekwozny.pl.
Specjalności: Trener psów, Service establishment.

Opinie: Ta firma ma 56 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja JurekWozny.pl - Profesjonalne Szkolenie Psów

Recenzje dla JurekWozny.pl - Profesjonalne Szkolenie Psów

JurekWozny.pl - Profesjonalne Szkolenie Psów -
Aleksandra Pyrzyńska
5/5

Z panem Jurkiem trenujemy od pół roku - przy rasie takiej jak owczarek belgijski malinois wybór odpowiedniego trenera, pod którego okiem będę prowadzić psa był dla mnie priorytetem i była to decyzja przemyślana i podjęta zanim jeszcze przywiozłam szczenię z hodowli. Codziennie utwierdzam się w przekonaniu, że był to wybór najlepszy z możliwych. Pan Jurek doskonale zna wszelkie zawiłości psiej psychiki i chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie, a treningi dobiera indywidualnie do każdego psa z uwzględnieniem jego potrzeb. Dzięki systematycznej pracy wykonywanej pod okiem pana Jurka mój owczarek robi duże postępy, a i życie codzienne z psem, oparte na przejrzystych zasadach układa się bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowana na długoterminową współpracę i serdecznie polecam! ?

JurekWozny.pl - Profesjonalne Szkolenie Psów -
Piotr Warzocha
5/5

Fachowe podejście do nauki posłuszeństwa setera irlandzkiego. Nie wyobrażam sobie wychowania psa bez szkolenia, cennych rad i uwag dotyczących codziennego życia z pupilem. Polecam.

JurekWozny.pl - Profesjonalne Szkolenie Psów -
Grzegorz Kamil
5/5

Długo szukaliśmy kogoś, kto pomógłby nam w odpowiednim wychowaniu psa. Korzystaliśmy z usług behawiorystów, jednak żaden z nich nie pomógł w rozwiazaniu problemów. Jeden z nich zaproponował nawet podawanie leków. Na szczescie odnaleźliśmy Pana Jurka (w zasadzie poleciła go nam zadowolona klientka),który już podczas pierwszych zajęć, odnalazł przyczyny niepokornego zachowania psa. Otrzymaliśmy rownież wskazówki odnośnie wychowania, właściwej tresury oraz naszego zachowania w stosunku do psa. Dzięki temu po 4 miesiącach mamy pieska, z którym nie boimy się już wychodzić na spacery, który potrafi się zachować pośród ludzi i innych psów, i nie sieje spustoszenia w mieszkaniu;D Należy pamietać, żeby stosować się do wszystkich zaleceń i wskazówek ze strony Pana Jurka, gdyż dopiero konsekwentność i cierpliwość są w stanie przynieść oczekiwany skutek. W załączniku fotki zadowolonego Rockyego;)

JurekWozny.pl - Profesjonalne Szkolenie Psów -
Joanna Ablewicz
5/5

Dzięki wiedzy, która została mi przekazana lepiej rozumiem swojego psa, a praca z nim jest przyjemnością!!!
Z czystym sumieniem polecam i nie wyobrażam sobie iść do innej osoby !

JurekWozny.pl - Profesjonalne Szkolenie Psów -
Aleksandra Kostrzycka
5/5

Nie jesteśmy nawet w połowie szkolenia a już dzisiaj padło u nas w domu stwierdzenie, że mamy nowego psa 🙂 Zaczęliśmy kiedy Luna kończyła 4 miesiące. Pamiętam, że po jednym ze spacerów się rozpłakałam... ciągnięcie na smyczy, brak reakcji na przywołanie, atakowanie innych psów, próby wyrwania ręki ze stawów na widok rowerzystów... przede wszystkim to my się musimy uczyć najwięcej ale naprawdę WARTO 🙂 Teraz spacery są przyjemnością, przestała ciągnąć, zrezygnowała ze ścigania samochodów i rowerzystów, inne psy też powoli przestają być problemem co jest dla nas ogromnym przełomem. Czekamy na dalsze lekcje ale niegrzeczny szczeniak zmienia się powoli w posłusznego psa, POLECAM każdemu! 🙂

JurekWozny.pl - Profesjonalne Szkolenie Psów -
Magdalena Kozioł
5/5

Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie w treningi i indywidualne podejście do psa i, a może przede wszystkim - do właściciela. Przyjechałam do Pana Jurka po nieudanych próbach szkolenia ze szczeniakiem, który robił ze mną co chciał, wymuszał uwagę i nie słuchał na spacerach. Teraz, coraz częściej słyszę na ulicy "Co pani robi z tym psem, że się tak pięknie słucha i jest tak w panią wpatrzony"? 🙂 Efekt treningów przerósł moje oczekiwania, a pies wciąż bardzo chętnie ćwiczy ze mną poznanymi metodami. Polecam z całego serca!

JurekWozny.pl - Profesjonalne Szkolenie Psów -
Izabela Walczak Chmura
5/5

Pełen profesjonalizm! Obecnie jeżdżę do pana Jurka już z trzecim psem- dwa owczarki niemieckie teraz belgijski. Przeszłam wcześniej kilku polecanych "panów" trenerów -treningi po 1-1,5 godz a pies nic nie umiał. Tutaj wygląda to zupełnie inaczej. Na początku było ciężko zrozumieć dlaczego sama karma? dlaczego kojec? dlaczego wystarczy kilkanaście minut ćwiczeń? Ale teraz już wiem że było warto od samego początku słuchać i robić to co pan Jurek tłumaczy. Poświęcam prawie dwie godziny na jazdę do Trzebowniska (Mielec) ale właśnie tam znalazłam to czego szukałam- pies wraca zmęczony nawet po 15 min lekcji a ja widzę zmiany które cieszą, widzę jak dużo się uczy i co najważniejsze wiem dokładnie jak mam z nim pracować dzieki wskazówką od pana Jurka. Dziękuję i Polecam!!

JurekWozny.pl - Profesjonalne Szkolenie Psów -
N.
1/5

Niestety nie polecam tego Pana, ponieważ mój piesek był u niego 2 miesiące. Podstawowe komendy jak siad, waruj, łapka już umiał, a Pan niebył w stanie nawet nauczyć psa dłuższego chodzenia na smyczy jak 2-4 min, ponieważ po tych paru minutach piesek już robił co chce. Pozatym pieski są zamykane w ciemnych kojcach, co niestety po szkoleniu sami odczujemy, dlatwgo że piesek jest panicznie przestraazony. Do tego piesek jest uczony ćwiczeniem na jedzenie , tzn tylko tyle że pies niepotrafi się bawić, bo odrazu łapie za ręke. Prosze o przemyślenie swojej decyzjy odnośnie szkolenia swojego pupila u niego.

Go up