Internat Zespołu Szkół Morskich - Darłowo

Adres: Stefana Żeromskiego 25, 76-150 Darłowo, Polska.
Telefon: 943142694.
Strona internetowa: zsm.darlowo.pl.
Specjalności: Szkoła z internatem.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 38 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.8/5.

Lokalizacja Internat Zespołu Szkół Morskich

Internat Zespołu Szkół Morskich znajduje się pod adresem: Stefana Żeromskiego 25, 76-150 Darłowo, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu: 943142694. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie internetowej: zsm.darlowo.pl. Szkoła specjalizuje się w oferowaniu internatu dla swoich uczniów.

Inne ważne informacje to fakt, że wejście jest dostępne dla osób na wózkach. To oznacza, że szkoła stara się być dostępna i otwarta dla wszystkich uczniów, niezależnie od ich potrzeb. Internat Zespołu Szkół Morskich cieszy się również opinią wśród użytkowników, posiadając aż 38 recenzji na Google My Business. Średnia opinia wynosi 2.8/5.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje internat i specjalizuje się w kształceniu w dziedzinie morskiej, Internat Zespołu Szkół Morskich może być idealnym wyborem. Ich lokalizacja w Darłowie, blisko morza, sprawia, że uczniowie mają możliwość zgłębiania wiedzy praktycznej związanej z tematyką morską.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dowiedzeniem się więcej o ofercie edukacyjnej Internatu Zespołu Szkół Morskich, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z nimi. Może to być doskonała okazja, aby rozpocząć swoją przygodę edukacyjną w unikalnym środowisku morskim.

Recenzje dla Internat Zespołu Szkół Morskich

Internat Zespołu Szkół Morskich - Darłowo
Przemysław Krześniak
1/5

Totalny dramat, byliśmy na koloniach i byli bardzo niemili wychowawcy z zewnątrz ładny budynek ale w wewnątrz totalne więzienie , w pokojach są mrówki i pająki ze ścian ocieka tynk
NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!

Internat Zespołu Szkół Morskich - Darłowo
Maja Krajewska
2/5

Mocne dwa daje bo byłam na koloniach ale sa tam mrowki i pajaki kucharki nie mile wgl pokoje slabe a toalety lepiej nie bede mowic o wychowawcach nie musze raczej mowic bo to raczej tego miejsca nie dotyczy ale jezeli chodzi o miejsce jade tam z powrotem poprawie opinie jezeli bedzie lepiej

Internat Zespołu Szkół Morskich - Darłowo
Sernik___
1/5

Tragedia warunki słabe a wychowawcy i kucharki robią łaske że pracują

Internat Zespołu Szkół Morskich - Darłowo
Krystyna Warmus
5/5

Serdecznie dziękuję za wspaniałe obiady były przepyszne urozmaicone P.Grazynka cudowna kobieta miła sympatyczna zawsze pomocną. Miła i szybka obsługa. Wszystkim polecam smacznie zdrowo. Mąż powiedział że obiady lepsze niż w domu a dobrze gotuje. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Internat Zespołu Szkół Morskich - Darłowo
Ewa Czerwionka
1/5

Tragedia dopiero przyjechałam chol ładny ale w środku wygląda jak jakieś więzienie stołówka tragedia stół cały w jakiś smarkach nigdy więcej nie przyjadę nie polecam TRAGEDIA NIEGDY WIĘCEJ!!!!!!!!

Internat Zespołu Szkół Morskich - Darłowo
Magdalena Włodarska
5/5

Ocena na piątkę.Córka mieszkała 4 lata,parę lat temu. Super.Teraz bez obaw,mogłam oddać syna pod opiekę przecudownych wychowawców.

Internat Zespołu Szkół Morskich - Darłowo
Cyprian Tatera
4/5

Moim zdaniem porządne i dobre miejsce do pomieszkiwania, posiłki wspaniałe, pokoje mogą być.

Internat Zespołu Szkół Morskich - Darłowo
KrisToM
1/5

Jedzenie ochydne, toaleta Bardzo brudna, niektóre kabinki w toalecie są zamknięte, łóżko jest bardzo twarde i nie wygodnie spać!!!

Go up