II Liceum Ogólnokształcące Nowogard - Nowogard

Adres: Bohaterów Warszawy 78, 72-200 Nowogard, Polska.
Telefon: 913925107.

Specjalności: Szkoła.

Opinie: Ta firma ma 32 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 1.9/5.

Lokalizacja II Liceum Ogólnokształcące Nowogard

II Liceum Ogólnokształcące Nowogard jest renomowaną szkołą średnią zlokalizowaną pod adresem: Bohaterów Warszawy 78, 72-200 Nowogard, Polska. Skontaktować się z nimi można pod numerem telefonu: 913925107. Szkoła ta oferuje szeroki zakres zajęć edukacyjnych, a jej specjalnością jest ogólne kształcenie. Pomimo braku strony internetowej, II Liceum Ogólnokształcące Nowogard cieszy się dobrą reputacją wśród społeczności lokalnej.

Opinie na temat szkoły są zróżnicowane - firma ta posiada 32 recenzje na Google My Business. Średnia ocena wynosi 1.9/5, co wskazuje na to, że opinie są mieszane. Niemniej jednak, warto zauważyć, że każda opinia jest ważna i subiektywna.

II Liceum Ogólnokształcące Nowogard znajduje się w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dojazd zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Szkoła stawia na wysoką jakość nauczania oraz rozwój osobisty uczniów, co sprawia, że jest atrakcyjnym wyborem dla wielu młodych osób chcących zdobyć solidne wykształcenie.

Dla osób poszukujących informacji o II Liceum Ogólnokształcącym Nowogard, zalecamy kontakt telefoniczny pod podany numer lub osobiste odwiedzenie placówki w celu uzyskania szczegółowych informacji. Pomimo różnorodnych opinii, warto samemu poznać atmosferę i ofertę edukacyjną szkoły.

Ostatecznie, zachęcamy do skontaktowania się z II Liceum Ogólnokształcącym Nowogard poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat procesu rekrutacji, programu nauczania oraz innych istotnych kwestii. Może to być pierwszy krok ku zdobyciu solidnego wykształcenia i rozwoju intelektualnego.

Recenzje dla II Liceum Ogólnokształcące Nowogard

II Liceum Ogólnokształcące Nowogard - Nowogard
Roki
1/5

Nauczyciele wypaleni, niezdolni do pracy, nie widzą głębszych problemów ucznia, brak pomocy psychologicznej, kolesiostwo i znajomości są na pierwszym miejscu wśród uczniów, rodziców i nauczycieli, szczególnie u Pani od języka polskiego... Nauczyciele przepełnieni nienawiścią do ucznia, jeśli chcesz dołączyć do szkoły przygotuj się na wyśmiewanie cię przez nauczyciela przy całej klasie. Pan Dyrektor jest tyranem, najlepiej by było aby padać przed nim na kolana, nic nie robi w interesie uczniów tylko zarabia pieniądze na poniżaniu młodszych. Nauczyciel od informatyki jest agresywny, używa przemocy w postaci niszczenia dóbr materialnych uczniów oraz dopuszcza się do przemocy fizycznej. Nauczycielka od angielskiego faworyzuje wybranych uczniów i ukrywa przed resztą olimpiady językowe i konkursy. Pani pedagog unika problemów bo nie potrafi ich rozwiązać.
Mam jedno zdanie dla nauczycieli, weźcie się k. za robotę a nie gnębicie uczniów i bierzecie za to niemałą kasę. Nie pozdrawiam.

II Liceum Ogólnokształcące Nowogard - Nowogard
Alex
5/5

W szkole jest bardzo czysto, boisko jest zadbane czyste jak nigdzie indziej, Panie codziesprzątają atają dbają o drzewka i trawe nie ma szkieł ani papierow żadnych, Pan Woźny bez problemu zdjął piłkę z dachu tego samego dnia. Wchodząc do szkoły jest wielkie zdziwienie jak ładnie podłoga czysta wszystko zadbane.

II Liceum Ogólnokształcące Nowogard - Nowogard
Titaśka
1/5

Obóz. Miejsce, które zabija chęci do życia oraz zamyka dużo furtek na przyszłość. Uczeń nie może być sobą, tylko ma chodzić skulony i stawać na baczność przed dyrektorem. Uczniowie dostają kary fizyczne - typu pajacyki, pompki, przysiady, żabki. Większość kadry obrzydliwie wypalona zawodowo - pracują, bo muszą, znęcając się przy tym psychicznie nad uczniami. Duża część nauczycieli jest nad wyraz nietaktowna. Idąc do tej szkoły, będziecie zasuwać jak mrówki, nie mając po niej nic szczególnego. Uczniowie, którzy coś osiągnęli, będąc w tej szkole, zrobili to własną ciężką pracą - nauczyciele nie powinni za to zbierać gratulacji. Oczywiście, są osoby wśród kadry pedagogicznej, które są wspaniałe, jednakże szkoda, że koledzy i koleżanki nie biorą z nich przykładu.

II Liceum Ogólnokształcące Nowogard - Nowogard
Antoni
1/5

Stanowczo nie polecam, szkoła jest okropnym miejscem, kadra nauczycieli to jakiś żart (Poza paroma wyjątkami) oraz dyrektor ma obsesje na punkcie patriotyzmu i traktuje to liceum jak jakieś ekskluzywne miejsce dla nie wiadomo kogo. Jeśli masz jakąś pasję i chęć do rozwoju to nie zbliżaj się do tego miejsca.

II Liceum Ogólnokształcące Nowogard - Nowogard
kwayy
1/5

Patologia, nauczyciele mają uczniów gleboko, jeden z nauczycieli wychowania fizycznego jest psychicznym sadystą który znęca się nad uczniami psychiczne, nauczyciel informatyki nie szanuje własności uczniów (rzut telefonem o biurko), dyrektor w sprawach uczniów nie robi kompletnie nic, pani od muzyki nie wyrabia psychicznie pozwalając uczniom robić na lekcji co im się tylko podoba, pani pedagog nigdy nie ma w swoim pokoju, a gdy jest jakiś problem z reguły go olewa bo nie potrafi go rozwiązać. Serdecznie nie polecam tego zespołu szkół.

II Liceum Ogólnokształcące Nowogard - Nowogard
Julia Gwizdała
1/5

jedyne pozytywne wspomnienie z tej szkoły to jej ukończenie

II Liceum Ogólnokształcące Nowogard - Nowogard
Andrzej Makosz
1/5

Jakieś dzbany tu uczą nie polecam ich uczenia jednym słowem MASAKRA

II Liceum Ogólnokształcące Nowogard - Nowogard
MaćkoZ Bogdańca
1/5

ile razy zmienicie plan lekcji

Go up