Gmine Przedszkole W Szaflarach - Szaflary

Adres: Augustyna Suskiego 96, 34-424 Szaflary, Polska.
Telefon: 182754777.

Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Gmine Przedszkole W Szaflarach

Czy szukasz przedszkola, które oferuje opiekę i edukację dla twojego dziecka Poznaj Gminę Przedszkole W Szaflarach

Gmina Przedszkole W Szaflarach znajduje się w Szaflarach przy Adresie: Augustyna Suskiego 96, 34-424 Szaflary, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem Telefonem: 182754777.

To przedszkole specjalizuje się w opiece i wychowaniu dzieci w wieku przedszkolnym. Ich główne specjalności to Przedszkole. Dzięki temu Twoje dziecko będzie miało okazję rozwijać swoje umiejętności w różnych dziedzinach.

Gmina Przedszkole W Szaflarach ma bardzo dobrą lokalizację - znajduje się w spokojnej i bezpiecznej okolicy, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się w przyjaznym i przyjaznym dla dzieci środowisku.

Na stronie Gminy Przedszkole W Szaflarach można znaleźć więcej informacji na temat ich oferty edukacyjnej, metod wychowawczych i planów zajęć. Na razie strona internetowa jest w trakcie budowy, jednak możesz uzyskać wszystkie potrzebne informacje przez telefon lub osobiście.

Na Google My Business firma ma 4 recenzje i średnia ocena wynosi 4/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez Gminę Przedszkole W Szaflarach.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje opiekę i edukację na wysokim poziomie, to Gmina Przedszkole W Szaflarach jest idealnym wyborem. Zapraszamy do kontaktu z nimi i zapoznania się z ich ofertą.

Skorzystaj z okazji i zarezerwuj miejsce dla twojego dziecka w Gminie Przedszkole W Szaflarach. Twoje dziecko zasłuży na najlepszą opiekę i edukację

Recenzje dla Gmine Przedszkole W Szaflarach

Gmine Przedszkole W Szaflarach - Szaflary
Jakub Kaczmarek
4/5

Nie mam dzieci

Gmine Przedszkole W Szaflarach - Szaflary
leszek stokłosa
4/5

Brak parkingu

Gmine Przedszkole W Szaflarach - Szaflary
Bogumiła Walkosz
5/5

Profesjonalne podejście do dziecka

Gmine Przedszkole W Szaflarach - Szaflary
Wojtek Fąfrowicz (Męczyzna)
3/5

Go up