Czerwony Kapturek. Przedszkole Niepubliczne - Wałcz

Adres: Królowej Jadwigi 10, 78-600 Wałcz, Polska.
Telefon: 672582024.
Strona internetowa: kapturek-walcz.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 5 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.8/5.

Lokalizacja Czerwony Kapturek. Przedszkole Niepubliczne

Czerwony Kapturek. Przedszkole Niepubliczne znajduje się pod adresem Królowej Jadwigi 10, 78-600 Wałcz, Polska. Jest to przedszkole specjalizujące się w edukacji najmłodszych dzieci. Można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 672582024 lub odwiedzić ich stronę internetową: kapturek-walcz.pl.

Przedszkole Czerwony Kapturek oferuje wysoką jakość opieki i edukacji dla dzieci w wieku przedszkolnym. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Wałczu, co sprawia, że jest łatwo dostępne dla rodziców z okolicznych miejscowości. Dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy z dziećmi, placówka cieszy się dobrą opinią wśród rodziców oraz ma średnią ocenę 2.8/5 na Google My Business, na podstawie 5 recenzji.

Osoby poszukujące wysokiej jakości przedszkola dla swojego dziecka powinny rozważyć Czerwony Kapturek. Przedszkole Niepubliczne jako potencjalną opcję. Zespół pedagogiczny dba o wszechstronny rozwój dzieci, oferując im ciekawe zajęcia edukacyjne i zabawowe.

Czerwony Kapturek to miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności, nawiązywać przyjaźnie oraz odkrywać świat pod okiem doświadczonych nauczycieli. Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijania się w przyjaznej i kreatywnej atmosferze, skontaktuj się z Czerwonym Kapturkiem już dziś poprzez ich stronę internetową

Recenzje dla Czerwony Kapturek. Przedszkole Niepubliczne

Czerwony Kapturek. Przedszkole Niepubliczne - Wałcz
Kornelia Wójcik
1/5

Niestety ,ale mojej córce nie odpowiadało to przedszkole... Mam porównanie, bo zaraz po kapturku poszła do innego przedszkola. W Czerwonym Kapturku udostępniali zdjęcia i prawie na wszystkich moje dziecko było zapłakane i same ,aż serce mnie boli jak na nie patrze a ona sama płakała gdy ją zaprowadziłam, ale także jak ją odbierałam i to z takim żalem. I nie jest typem dziecka płaczącego, ja wszystko rozumiem ,ale moje dziecko tam nie było szczęśliwe

Czerwony Kapturek. Przedszkole Niepubliczne - Wałcz
greg nad
2/5

Przedszkole przestało przygotowywać dzieci do szkoły w porównaniu z poprzednimi latami. Doświadczyłem tego na młodszej córce i teraz żałuję że nie poszła do innego przedszkola rok temu.

Czerwony Kapturek. Przedszkole Niepubliczne - Wałcz
Apolonia
5/5

Czerwony Kapturek to najlepsza placówka w Wałczu ! Wysoki poziom i miła atmosfera ! Dodatkowo basen z kulkami w sali ! Czego chcieć więcej ?! Polecam !

Czerwony Kapturek. Przedszkole Niepubliczne - Wałcz
Marcin Rewers
5/5

Miła kadra przyjazna dla dzieci. przyjazna atmosfera.

Czerwony Kapturek. Przedszkole Niepubliczne - Wałcz
Kacper Kordecki
1/5

Go up