Basen Zespołu Szkół nr 1 - Brodnica

Adres: Matejki 5, 87-300 Brodnica, Polska.
Telefon: 564931300.

Specjalności: Basen, Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 153 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Basen Zespołu Szkół nr 1

Basen Zespołu Szkół nr 1 to miejsce, które przyciąga zarówno miłośników pływania, jak i osób zainteresowanych edukacją. Znajduje się pod adresem Matejki 5, 87-300 Brodnica, Polska. i można się z nimi skontaktować pod numerem telefonu 564931300.

Specjalnością tego miejsca są Basen oraz Szkoła, co oznacza, że oprócz możliwości korzystania z basenu, istnieje również oferta edukacyjna skierowana do uczniów.

Jednym z ważnych atutów Basenu Zespołu Szkół nr 1 jest dostępny Parking dla osób na wózkach, co sprawia, że miejsce to jest przyjazne dla wszystkich klientów. Dodatkowo, firma ta posiada aż 153 recenzje na Google My Business, co świadczy o ich popularności oraz zaufaniu klientów. Średnia opinia wynosi 4/5, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Dla osób poszukujących miejsca do nauki pływania lub chcących skorzystać z basenu, Basen Zespołu Szkół nr 1 jest idealnym wyborem. Znajduje się w dogodnej lokalizacji w Brodnicy, co sprawia, że jest łatwo dostępny dla mieszkańców miasta. Informacje kontaktowe są jasno podane, co ułatwia skontaktowanie się z nimi.

Jeśli szukasz miejsca do nauki pływania lub po prostu chcesz poprawić swoje umiejętności w wodzie, Basen Zespołu Szkół nr 1 jest miejscem, które warto rozważyć. Ich dobre opinie oraz dostępność dla osób na wózkach sprawiają, że są godnym zaufania partnerem w podróży ku zdrowemu stylowi życia. Nie czekaj dłużej, odwiedź ich stronę internetową i skontaktuj się z nimi już dziś

Recenzje dla Basen Zespołu Szkół nr 1

Basen Zespołu Szkół nr 1 - Brodnica
Natalia Szczygłowska
5/5

Basen spełnia wymogi pod kątem nauki pływania.
Na basenie istnieją szkółki pływania dające szansę na zdobycie umiejętności pływania i wspólną zabawę w wodzie.

Basen Zespołu Szkół nr 1 - Brodnica
Slawomir Wijata
5/5

Wiele szukałem gdzie mogłem nauczyć się pływać i spotkałem kompetentną osobę z podejściem do nauczania pływania. Polecam panią Natalię ze szkółki Pro-Swim.

Basen Zespołu Szkół nr 1 - Brodnica
Ilona Reńska
5/5

Świetni nauczyciele. Dzieci poprzez zabawe uczą się różnych technik pływania...
Miła atmosfera. Trybuny z których można obserwować postępy Naszych Pociech?

Basen Zespołu Szkół nr 1 - Brodnica
Lenka 2013
3/5

Nudna szkoła nauczyciele bez powodu krzyczą

Basen Zespołu Szkół nr 1 - Brodnica
Leszek Machalski
4/5

Basen lata świetności ma za sobą. . .po prostu ząb czasu okrutnie traktuje ten obiekt, gdy (chyba) nie ma funduszy na remont w szatni itp. Sam basen jako zbiornik jest ok. ,ale co z tego skoro zaplecze mogło by być zmodernizowane.

Basen Zespołu Szkół nr 1 - Brodnica
Ewelina Kamińska
3/5

Niestety w szatniach nie ma przebieralni. trzeba się przebierać w toalecie, albo obok szafek gdzie obok stoją obcy ludzie.

Basen Zespołu Szkół nr 1 - Brodnica
Krystian Motyliński
3/5

Przydałby się remont, ale w prawdziwym stylu, nie powierzchowny. Prysznice i sanitariaty mają wiele braków. Za to załoga Pań nadrabia niedogodności.

Basen Zespołu Szkół nr 1 - Brodnica
legos 0987
3/5

Tylko zwykły basen nic ciekawego nie zatłoczone miejsce

Go up