A A A Zespół Szkół nr 3 im. Jana Pawła II w Krzyżowej - Krzyżowa

Adres: Szkolna 13, 34-335 Krzyżowa, Polska.
Telefon: 338633133.
Strona internetowa: krzyzowa.edu.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja A A A Zespół Szkół nr 3 im. Jana Pawła II w Krzyżowej

A A A Zespół Szkół nr 3 im. Jana Pawła II w Krzyżowej jest szkołą znajdującą się pod adresem Szkolna 13, 34-335 Krzyżowa, Polska. Posiada numer kontaktowy Telefon: 338633133 oraz stronę internetową Strona internetowa: krzyzowa.edu.pl. Specjalizuje się głównie w prowadzeniu nauki w ramach szkoły. Jest to placówka przyjazna dla osób na wózkach, co jest ważną informacją dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Według dostępnych danych, A A A Zespół Szkół nr 3 im. Jana Pawła II w Krzyżowej nie posiada jeszcze recenzji na Google My Business, dlatego średnia opinia wynosi 0/5.

Charakterystyczne cechy tej szkoły to poświęcenie imienia św. Jana Pawła II oraz lokalizacja w malowniczej miejscowości Krzyżowa. Szkoła ta oferuje wysokiej jakości edukację i dba o potrzeby uczniów, zapewniając jednocześnie dostępność dla osób niepełnosprawnych. Jest to miejsce, które promuje wartości chrześcijańskie i stawia na rozwój intelektualny oraz moralny swoich uczniów.

Dla osób zainteresowanych dowiedzeniem się więcej o A A A Zespół Szkół nr 3 im. Jana Pawła II w Krzyżowej, zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej, gdzie można znaleźć szczegółowe informacje na temat oferty edukacyjnej, kadry nauczycielskiej oraz aktualności ze szkoły. Zdecydowanie warto skontaktować się z nimi poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i ewentualnie zapisać swoje dziecko do szkoły.

Go up