sponzori hand

Náš sponzor

ostroj logo

vybavení školní zahrady herními prvky s matematickou tématikou

Milí rodiče,

srdečně Vás zdravíme z mateřské školy křesťanské. Současná doba je nepříznivá pro to, abychom se pravidelně setkávali v naší mateřské škole. Je nám po Vás i po dětech smutno! :)

Paní učitelky nachystaly pro vaše děti náměty k rozvíjení vědomostí a dovedností – Sedmikráskova školička, které vám budeme v týdenních intervalech rozesílat na vaše
e-maily. Provázet je bude skřítek Sedmikrásek, kterého si děti mohou vybarvit i vyrobit (viz. soubor Sedmikrásek). Postavičku Sedmikráska nám pak přineste do školky, uděláme si z nich výstavku. Pracovní listy si můžete vytisknout, ale můžete pracovat také přímo prstem na obrazovce počítače. Fantazii se meze nekladou, děti mohou k danému tématu kreslit, stříhat a lepit či vytvářet vlastní obrázky, leporela, pexesa apod. Tyto aktivity mohou plnit všechny děti podle svých možností. Zvláště je však tato nabídka určena pro předškolní děti, které se připravují k zápisu do ZŠ. Jakmile se situace uklidní a děti se vrátí zpět do školky, můžete nám přinést vyhotovené pracovní listy k prohlédnutí – „Každá snaha bude po zásluze oceněna“. Rodičům dětí, které po prázdninách nastoupí do 1. třídy, dáváme možnost vyzvednout si pracovní sešity přímo ve školce, a to ve dnech 26., 27., 30., 31. března od 8.00 do 12.00 hodin.

Prožívejte s dětmi dny ve zdraví.